1 / 4
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО
1 €
14.11.2022 10:31

Битола / Битола

Квадратура:

440 m²

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м2 до ресторан Арена
Екстра цена - Може да се види во секое време
ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ : БОБИ 075468050

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
070373107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам