1 / 10
Se prodava Mini Countryman
13.100 €
Цената е фиксна
21.09.2022 11:23

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mini

Модел:

Countryman

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigacija, koza full, so najvisoko nivo na oprema!!! Kako nov!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075208976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам