1 / 9
Tablet 10.1" Asus Transformer TF101 odlicno socuvan
3.000 МКД
Цената е фиксна
12.08.2022 19:10

Аеродром / Скопје

Марка:

Asus

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam odlicno socuvan tablet Asus Transformer TF101, so 10.1" ekran 16gb vnatresna memorija 1gb ram memorija so dve kameri i so hdmi.
Doagja so polnac i data cabel

Treba samo update da mu se napravi.

Poveke za nego na sledniov link: https://m.gsmarena.com/asus_transformer_tf101-3936.php

Cena 3000mkd

Kontakt 078 23 75 75 po viber mail ili tel.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
078237575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам