KABLI ZA STRUJA
123 €
12.06.2022 11:59

Бутел / Скопје

Se prodavaat kabli za struja mnogu malce koristeni od obiekt so gip karton
Kablite se kako novi
Imam od 3x1.5 i 3x2.5
Cena 35 denari za 3x2.5
I 25 denari za 3x1.5

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
071590506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам