1 / 5
Yamaha
По Договор
26.05.2022 09:55

Брвеница / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

1998

Модел:

1

Километри:

10000

Se prodava cena po dogovor

078255493 Borce

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078255493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам