1 / 9
Mercedes C 220
1 €
09.06.2022 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes C 220 Avangard . Dvozonska klima,park senzori napred i nazad,siber,start stop sistem,i uste mnogu oprema,pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077908699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам