1 / 3
НИВИ ВО ЧЕЛОПЕЦИ -евтино
1 €
Цената не е фиксна
12.09.2022 14:32

Кичево

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

имотен лист 97 челопеци
парцела 510од 2042м2
парцела 669 од 2380мк
-имотен лист 251 челопеци
парцела 669 од 2381м2
парцела 893 433м2

цена по договор контакт ДИМЕ 075 200 277
БАРАЈТЕ НА ОВОЈ БРОЈ 075 200 277

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

---
Потврден огласувач
071263039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам