1 / 1
Тањир за овошје
500 МКД
Цената не е фиксна
26.05.2022 11:38

Карпош / Скопје

продавам еден голем тањир за овошје и еден мал тањир, од стакло, малку употребени, сочувани, за домашна употреба. поради селење. Се продаваат двата заедно.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам