1 / 4
Niva do samiot pat pred benzinska Krater
13.300 €
29.08.2022 10:22

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

2664 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Niva do samiot pat pomegu Krter i Ljubinci Ranoovce
so cisto dokumenti
50 m od samiot pat
x 5 € m2
Ima prostor za korekcija na cenata!

📞 078 259 788

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
078259788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам