1 / 12
Yamaha CDX-396, odlicen!
2.500 МКД
3.000 МКД
28.07.2022 09:44

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Celosno ispraven CD-pleer, cita i kopii i orginali vo sekunda, ubavo sočuvan, bez grebnatini, crna boja.
Mozna proba vo sekoe vreme.

Specifications
Disc format: CD
Digital converter: MN35511AL
CD Mechanism: KSS-213C
Frequency response: 2Hz to 20kHz
Dynamic range: 95dB
Signal to Noise Ratio: 105dB
Total harmonic distortion: 0.003%
Line output: 2V
Digital outputs: optical
Dimensions: 435 x 96 x 277mm
Weight: 3.7kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам