1 / 3
ДЕТСКИ ТОЧАК SCOTT
4.000 МКД
30.11.2022 08:35

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Продавам детски точак Scott со Shimano опрема. Точакот е исправен.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Аце
Потврден огласувач
075207881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам