1 / 6
IVECO EURO KARGO 120 E 22 2007 GOD
8.300 €
31.05.2022 10:56

Битола / Битола

IVECO EURO KARGO 120 E 22 2007 GOD VO DOBRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN DOBRI GUMI NOVI AKOMULATORI NE E REG.
DOLZINA 7 m.
SIRINA 2.5 m
NISIVOST 5.550 kg
RAMPA
CENATA NE E FIKSNA I E SO PRESMETAN DDV IMA PROSTOR ZA DIGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072/279907 070/504860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам