1 / 12
VW POLO TRENDLINE 1.2TDI 75HP
7.400 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ОПИС
Година:
2012
Марка:
VW
Модел:
POLO
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.2TDI 75HP
Кубикажа:
1200 cm3
Коњски сили:
75 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
HATCHBACK
Километража:
165000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
255589
7,400 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
CRUISE Control
Клима Уред
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2012
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120HP [7 СЕДИШТА]

21600 €

AUDI A4 AVANT 2.0TDI 150HP SPORT

17900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам