1 / 8
Naocari za ribari. Наочари за рибари.
300 МКД
26.01.2023 06:54

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови наочари за рибари со зум. Исти како на сликите.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
076267771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам