1 / 7
RENAULT ESPACE LIFE ENERGY 1.6DCI 130HP ECO2
16.900 €
23.09.2022 13:47

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Espace

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2017
Марка:
RENAULT
Модел:
ESPACE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6DCI 130HP ECO2
Кубикажа:
1600 cm3
Коњски сили:
130 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
МИНИ КОМБЕ
Километража:
175000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
880708
16,900 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
LANE Assist
Auto Hold
Мерач на Притисок во Гуми
Multi LED BEAM
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2016
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VW ARTEON 3x R-LINE 2.0TDI 150HP VIRTUAL COCPIT ALCANTARA KE

32900 €

MERCEDES-BENZ CLS-KLASSE 320CDI 244HP AUTOMATIC

9400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам