1 / 12
MERCEDES-BENZ 2.0 CDTI 150 KS AVANTGARDE 2017 GOD.
30.700 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 15:50

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

MBCONNECT – УСЛУГИ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА ВОЗИЛО (ХЕРМЕС)-MBCONNECT – СЛЕДЕЊЕ НА ВОЗИЛАТА (ХЕРМЕС)-APPLE CARPLAY ИНТЕГРАЦИЈА НА ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ ANDROID AUTO- КАМЕРА ЗА ЗАДЕН ПОГЛЕД- ПОМОШНИК НА СЛЕПА ТОЧКА-АКТИВНА ПОМОШ ПАРКИРАЊЕ-АНАЛОГЕН ЧАСОВНИК-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА СУДАР. SYS. СО АКТИВНА ИНТЕРВ НА СОПИРАЊЕ. FCW СТОП-АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ со 9 БРЗИНИ-КОНТРОЛА НА ПРИТИСОК НА ГУМИ-ДИГИТАЛНО РАДИО СТАНДАРДЕН ДАБ (DIGI. AUDIO BROADC.)-НАВИГАЦИЈА-АВАНГАРДНА/СТАНДАРДНА СУСПЕНЗИЈА- ЦЕНТРАЛЕН ЕКРАН (ОД 11,5 ИНЧИ)ГРЕАЧИ ЗА СЕДИШТА ЗА ПРЕДНИ СЕДИШТА-ПРЕМИУМ ОСВЕТЛУВАЊЕ НА АМБИЕНТОТ- ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЊЕ ЗА ПОМОШЕН ГРЕАЧИ-РАЧКА ЗА ИЗБОР НА РЕЖИМ НА ПРЕНОС (ИЗБИРАЊЕ НА АГИЛИТНОСТ)-АДАПТИВНО СТОП СВЕТЛО ТРЕБЛЕКА-СПОРТ ВОЛАН- АВАНГАРДЕН ПАКЕТ ВНАТРЕШЕН-АВАНГАРДЕН ПАКЕТ НАДВОРЕШЕН-ЕРГОНОМСКИ ПАКЕТ-ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ЛУМБАРНА ПОДДРШКА.
Mob. 070-211-861

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
072317811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам