1 / 9
Kawasaki KLX 250
3.000 €
Цената е фиксна
11.08.2022 20:06

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2011

Модел:

KLX 250

Километри:

10000

Kawasaki KLX250 , 2011 g Svedski tablici
Momentalno na nego ima klip i cilindar 300 cm3 +(rezerva klip i cilindar 250 cm3)
Ima i komplet Skoro novi mazni gumi Michelin 150/70/17 i 120/70/17 komplet so bandashi od Kawasaki klx +. disk preden so distancer +. nova predna i zadna zvezda + koristena predna i zadna zvezda

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
+46765863921 (viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам