1 / 1
Brizgalka BOY 15
400 €
30.06.2022 11:35

Куманово / Куманово

Prodava se brizgalka BOY 15
Bese vo ispravna sosojba se rasturi da se ofarba i taka ostana

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078348055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам