1 / 11
POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI
2 €
22.03.2023 10:42

Битола / Битола

Квадратура:

25000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za Co2 .Na patot za Logovardi Dabicko pole posle Stojcev Mlin na samiot pat.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BAVARIA CENTRUM
Потврден огласувач
070207063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам