1 / 7
POVOLNO GRADEZNO MESTO 10000 M2
По Договор
05.08.2022 11:14

Битола / Битола

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Povolno mesto 10000 m2 so markica za gradba karsi Makpetrol od desna strana na izlez od Bitola prema Ohrid

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BAVARIA CENTRUM
Потврден огласувач
070207063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам