1 / 2
t HP LaserJet Pro M130nw
7.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
26.05.2022 16:43

Чаир / Скопје

Se prodava printer kako nov da e, koristen samo eden mesec.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
070 24 14 74
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам