1 / 5
Se prodava vikendica vo selo Jedoarce vo Tetovo
25.000 €
07.12.2022 14:41

Тетово / Тетово

Квадратура:

32 m²

Број на соби:

1

Греење:

Струја

Наместена:

Делумно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo selo Jadoarce vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po +P
▪️ Plac: 500m2
▪️ Dvorno mesto: 468m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 32m2
_______________
▪️ Vikendicata e na glaven pat.
▪️ Vikendicata e za renoviranje.
_______________
Cena:
➧25.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам