1 / 1
Se prodava plac so kukja i dvor od 2300 kvadrati
200.000 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 09:09

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kosta Abrashevikj

Stara kukja so povrshina od 50tina kvadrati i dvorno mesto od 2300 kvadrati. Dokumenti chisti, imoten list chist.

Informacii samo na broj
077906474
077906474
077906474

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

BTL CP Motion
Потврден огласувач
076714054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам