Prosetki i zdravje na stari lica
По Договор
26.05.2022 17:07

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол:

Машко

Образование:

Магистер

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Kondicionen trener sportist nudi za stari lica prosetki koja pomagaat za psihicko i fizicko zdravje
Dokolku se sekojdnevni se zabrzuva metabolizmot, se sogoruvaat kalorii i sto e osobeno vazno kaj vozrasnite gi odrzuva tonusot na muskulite

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

руди
Потврден огласувач
02
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам