1 / 3
ЦНЦ рутер, ГоБа М1 ПРО CNC Ruter
3.500 €
10.06.2022 13:00

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Произведено во Македонија!
Секогаш тука за сервис и резервни делови!

Основни карактеристики:
1. Линеарни лизгачи на сите оски.
2. Високопрецизни куглични навојни вретена на сите оски, две на Y оска (1605), една на X оска (1605) и една на Z оска (1204).
3. Фреза од 1,5kW со фреквентен регулатор со 24000 вртежи.
4. Нема 23 степер мотори (3 парчиња) од 3Nm на две оски и нема 23 од 2Nm на Z оска.
5. Целосно железна основа, профили од 60 на 60mm, стабилна, цврста и без никакви вибрации. Заштитена со неколку слоеви на основна и боја.
6. Работна површина од 1150mm на 1150mm висина за Z оска од 120mm.
7. Лесна за оддржување и секогаш достапни резервни делови за истата.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Тримод
Anesti Panovski 15
Потврден огласувач
075256268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам