1 / 7
BMW 320d xdrive M paket
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 00:18

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW e92 xdrive M paket
napraven celosen servis
registriran cela godina
servisna kniska
ekstra sport oprema
sleduva so letni i zimski gumi so original M bandazi
mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Isein
Потврден огласувач
078847755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам