1 / 7
Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo
70.400 €
16.03.2023 18:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 7 i ima 64m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba
▪️ Zasebna trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 1 (so mozhnost za vtora.)
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon
▪️ Utiliti (shpajz)
_______________
▪️ Lift ✅
▪️ Podrum 7m2
_______________
▪️ Stanot e celosno renoviran.
_______________
Cena:
➧70.400€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам