1 / 7
IVECO EURO 5 500ka MEGA
1 €
13.09.2022 13:00

Штип / Штип

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sostojba redovno servisiran so 6 dobri gumi ad blue rabote dva rezervoara se ispravno registriran na bg tabli moze i na mk
Tel za kontakt 070461781

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

stojance
Потврден огласувач
071335462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам