1 / 7
Volkswagen T5 2.5TDI R5
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 19:35

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

T5 Други

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava t5 2.5tdi registrirano cela godina
Vo dobra sostojba servisirano..
Moze da se vidi na lice mesto kicevo,CENATA E PO DOGOVOR.


KONTAKT SAMO NA BROJOT: 38970550282

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valenitna
Потврден огласувач
071613630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам