1 / 2
Ogledalo 90x60
3.000 МКД
29.08.2022 14:42

Велес / Велес

Se prodava novo ogledalo (zlatna boja) so dimenzii 90x60 spakuvano vo kutija.Ogledaloto e kupeno novo i samo postaveno za slikanje.

Cena 3000 denari.

Kontakt telefon 076-919-900

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од стакло

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071414065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам