1 / 10
NAKED - PREMIUM Tecnosti za Vape - 100ml - 3mg -
600 МКД
08.09.2022 22:11

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Премиум течности за Вејпови и електронски цигари од производителот NAKED

Достапни вкусови:

- Arctic Air - Kombinacija na Mint i Mentol

- Berry Belts -

- Go Nanas

- Azul Berries - Ванила со Боровница

- Peach - Праска со тарт од кајсија и манго

- Naked Unicorn - Јагода со Крема

- Brain Freeze - Јагода, Киви, Калинка

- Very Cool -Мешавина од свежа боровинка, лута капина, тарт од малина со ладни тонови

- Sour Sweet -

- Frost Bite

70%VG 30%PG

Цена 100мл 600 ден

Линк кон сите течности http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

- CANDY KING - Tecnost za Elektronski Cigari Vape 100ml 3mg

250 МКД

Cloud Juice Plus - 60 ml Beznikotinski Tecnosti za Vape

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам