1 / 10
Se prodava BMW 320d 2007godina
По Договор
26.05.2022 22:15

Берово / Берово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320d 2007GOD FULL OPREMA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070231088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам