1 / 12
Jaguar S- Type 2.7 207hp !!Luxury Edition!!
6.900 €
26.05.2022 22:39

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Jaguar

Модел:

S-Type

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

152 kw / 207 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Jaguar S- Type diesel 2.7 207hp
full oprema
Informacii
Darjan
076 22 77 99
076 22 77 99
076 22 77 99

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Darjan
Потврден огласувач
076227799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам