1 / 1
Iphone 11 pro Max 64gb
26.000 МКД
Цената е фиксна
26.05.2022 23:11

Скопје Центар / Скопје

Iphone 11 pro max Malce e puknat ama ne se gleda, 64gb

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

Elmedin
Потврден огласувач
070326230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам