1 / 7
Italjet 125 Skuter
1.000 €
07.06.2022 08:09

Струга / Струга

Марка:

Italscooter

Вид:

Скутер

Година:

2003

Модел:

125

Километри:

5000

Prodavam Skuter italjet 125 cc 2003godina vo dobra sostojba za povece informacii na telefon. 078.845.983. 070.522.689.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам