1 / 3
Велосипед
6.000 МКД
Цената е фиксна
27.05.2022 09:25

Охрид / Охрид

Продавам велисипед малку користен.
Купен од СЕТЕК 12.500
Tel 075 244 421

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075244421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам