1 / 1
Mercedes c200 w202 na delovi
1 €
15.08.2022 10:55

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mercedes c200 benzin plin na delovi. Motor menjat perfektni. Se sto vi treba. 078 242 209

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
078242209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам