1 / 10
Volvo V40 84 KW 2013 Godina
10.600 €
05.08.2022 16:06

Штип / Штип

Марка:

Volvo

Модел:

V40

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 10.600€
MARKA: VOLVO
MODEL: V40
PROIZVEDENO: 2013 GODINA
ZAFATNINA: 1.560 SM3
POMINATO: 217.000 KM
SILA NA MOTOR: 84 KW
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - 2 ZONSKI
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI - NAVIGACIJA
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
LED DAYTIME RUNNING LIGHTS
KOMANDI NA VOLAN
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам