1 / 1
Се продава камион Mercedes Sprinter
1 МКД
03.04.2023 08:53

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба.
Година на производство - 2009
Километража - 317.000
Цена по договор
Информации на телефон: 078/426-231

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Специјал Продукт
Потврден огласувач
078426231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам