1 / 3
Ford focus odlicen moze zamena
3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 21:15

Тетово / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
078359499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам