1 / 12
AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 150 KW 2012 Godina
20.000 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

А7

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 20.000€
AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO
MARKA: AUDI
MODEL: A7 3.0 TDI QUATTRO 4x4
PROIZVEDENO: 2012 GODINA
ZAFATNINA: 2.967 SM3
POMINATO: 168.000 KM
SILA NA MOTOR: 150 KW - 205 HP
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK – START STOP
PARKING SENZORI - TEMPOMAT
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
GREACI NA SEDISTA - ZADNA KAMERA
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам