1 / 1
KZUBA INVERTER APARAT ZA ZAVARUVANJE
4.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 08:24

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

NOV APARAT ZA ZAVARUVANJE INVERTER MNOGU LESEN ZA TRANSPORT ,OLESNETE SI JA RABOTATA
KONTAKT TEL:071 501 441

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава / Можна е замена од:

Anton
Потврден огласувач
071 501 441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам