1 / 4
Parno na peleti
1.800 €
05.06.2022 17:13

Куманово / Куманово

Se prodava komplet parno na peleti koristeno 2 sezoni so bakarni cevki sporet Mbs smederevac 20kw 3radijatori po 2metri 1radijator metar ipol i resetka za kupatilo go prodavam samo komplet info. Na broj 078296675

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078296675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам