1 / 10
OPEL VECTRA 2.0 DTI
1.550 €
Цената не е фиксна
12.06.2022 17:04

Дојран / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam OPEL VECTRA 2.0 DTI .
Godina na proizvodstvo 1998
Registrirana do 15.11.2022 godina.
Od oprema poseduva :
-tempomat
-elektrika na stakla
-komandi na volan
-centralno zaklucuvanje ( 2 kluca)
Voziloto go poseduvam 2 i pol godini, redovno e odrzuvano i e vo odlicna sostojba.. Ima prostor za dogovor za seriozni kupuvaci.
070 345 433

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070 345 433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам