1 / 3
Sony Vaio
5.000 МКД
03.06.2022 17:30

Карпош / Скопје

Производител:

Sony

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Sony Vaio
4 generacija i5, 4gb ram, ssd 250 hd
Instaliran so win 10 i office
So polnac

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
071222458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам