1 / 12
WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!
1 €
23.01.2023 17:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPIJUTER , TEMPOMAT , GREACI NA SEDISTA , ORG. RADIO MP3 AUX , ELEKTRICEN PAKET , 2X ORG. KLUCA , MAGLENKI PREDEN BRANIK , EURO KUKA , ALUMINIUMSKI BANDASI SO LETNI GUMI 4 ZIMSKI CELICNI , MAXIMALNO SOCUVANO VNATRE I NADVOR ,NAJDOBRIOT MOTOR , NOV UVOZ OD BELGIA , ---SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA ----IMAM I DRUG IZBOR NA VOZILA---

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
070925942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам