1 / 6
Puma patiki
2.500 МКД
29.12.2022 10:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

46

Боја:

Други

- Ednas se noseni
- Gi prodavam poradi toa sto brojot e zgresen
- Vo prodavnica kostaat 5500 denari

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
078324481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам