1 / 11
BMW 318d E90 2007 god
6.200 €
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2022 13:00

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava BMW 318d E90 vo odlicna sostojba. Krem koza interior. So pominati ~300 000km.

Ima ~godina dena registracija i zelen karton.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

blissdv
Потврден огласувач
070256491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам