1 / 2
Laptop dell moze zamena
6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 18:22

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Kompijuterot e vo dobra sostojba i raboti sovrseno mozna e zamena samo so desktop so podobri performans i somoja doplata

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Blagoja
Потврден огласувач
078359499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам