СЕ БАРА СТАН
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 09:22

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ххх

Барам еднособен стан или гарсониера под кирија за подолг период, почнувајќи од месец октомври 2022. Локација Нова Битола, Областа или во близина на Факултетот за информатика.
Телефон за контакт 078 253 165

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Silvana
Потврден огласувач
076 431393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам